Právě je 15 lis 2019 14:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: F0RU|\/| H4CK3|) BY E|)|)|E
PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 14:44 
Administrátor
Administrátor

Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Vim ze se to asi nema, ale zde je mensi log z shoutboardu na GTAIV.cz
DaVca = DaVca
DaVča != DaVca
kenneth = kenny01
Fero, Jirka, Chandler = Eddie

...: kenny uptadeuj prispevky zo shoutu na gtaforum.cz... toto su historicke chvile
kenneth: Kuci, podte na chat, ja si chci popovidat, prosim prosim prosim. odkaz »
DaVca: Eddie pls pis pod jednim nickem. Delas tu chaos.
Bruce Wilis: Roden : Mě to už ale nevadí Davčo
Roden: EDDIE, PAMATAS SI, AKO SME O TEBE ZALOZILI STRANKU? MAM ESTE STLAE KOPIU... PAMATAM SI ZE KED SME JU DALI NA NET, PRESTAL SI ZO SPAMOM A NAPISAL SI MI: OSPRAVEDLNUJI SE TE, PROSIM, ZMAZ JI, PLEASE, BUDU HODNEJ......... LOL!!!
kenneth: Skoro, ale vedle ;)
DaVca: Jezisi tak uz hackuj ty ubozaku!
Chandler Bing: DaVča : Jakej problém chlapečku ? :D :D se tu tlemím mrtě moc :D :D a pokud bdue,zspamuju tu celej web a kámoš to pak hackne :D a bude po prdeli :D
Sebastián: Heslo je 14 mistne
RG: IC.CZ weby nie je az zak tazke hacknut, staci par tyzdnov a clovek sa to nauci
DaVca: Nech se prekvapit. Tentokrat budes mit skutecny problem
kenneth: Tak borci, stale cekam na odpoved kolika mistne je heslo do nasi databaze :) Nebo vy ho snad jeste nemate? :((
..: oh sry to len zo srandy som poslal s tym davčom... nebojte niesom ako chandler
Davča:
DaVca: EDDIE jeste napis, ze banda tvych kamaradu (boxeru) si mne najde a zbije mne
kenneth: mistne*
Chandler Bing: DaVča : Ty jsi úplně retardovanej :D ,takhle se chovaj malí trapáci :D,IQ opice co ? :D
kenneth: Pane hackere, kolika miste je tedy heslo do nasi databaze?
RG: A DOST
Chandler Bing: Ty vole,já se tak bojím .... tohle vyhrožování dělaj jen zoufalí retardi,co jsou dost poníženi a nevědí,jak se ubránit. :D
DaVca: Vetsina hackeru jiste pouziva ICQ - EDDIE ty si fakt idiot na entou
Fero: DAVCA, JE PO TOBE! GTAFORUM.CZ MAME POD KONTROLOU, VIME UZ HESLO, MAME SQL DATABAZI, PROSTE VSECHNO. MELO TO TRVAT 4 HODINY ALE JA JSEM SI ZBYTEK HESLA DOMYSLEL A HELE... KAPNUL JSEM NATO! DNES O 17:00 SE TAM NABOURAME (HESLO UZ VI POLOVINA MYCH KAMARADU CO JSOU NA ICQ ONLINE), BUDE TO SKVELA AKCE
DaVča: Zdravím lidi,ostatní z okolí mi říkají Plobo a to proto,protože jsem Plobo,ale to je moje druhé já .... já jsem totiž DaVča a rád si měním nicky,protože jsem dement.Je mi 13 let a rád jezdím na kole,někdy si čtu Harryho Pottera a někdy se dívám na pokémony a digimony.Jak vypadám,mě můžete vidět zde : odkaz » Z normální základní školy mě vyrazili,protože tam zjistili tu nemoc,že jsem na hlavu a jsem i rozdvojená osobnost.Také jsem nezapadl do třídy a šikanovali mě a učitelé mě nechápali smáli se mě.Tak jsem nakonec skončil ve škole Svítání mezi bláznama jako jsem já.Všude mě maj za blázny a tak od času si chodím na internet,který je pro mě bezpečí.Nemám žádné kamarády a na holky nemám a ani je balit neumím,co jsem za idiota.Nemám se rád a všichni mají pravdu,že jsem velkej blázen.Začal jsem navštěvovat psychiatra a dobírat prášky na uklidnění a léčím se už rok.Také jsem už pomýšlel nad sebevraždou.Co mám udělat,abych byl jako vy ??
RG: DavCa potom napis, ked to bude, som strasne zvedavy .
kenneth: Vsak on jednou snad taky dospeje :)
DaVca: Uz se na tom pracuje. Klid
RG: Najhorsie je, ze v dnesnej dobe je velmi jednoduche zohnat program, ktory meni IP, takze pochybujem, ze sa ho niekedy zbavime
kenneth: :))))) A ja myslel ze uz aspon trosku vyrostl :[
RG:
DaVča: Zdravím lidi,ostatní z okolí mi říkají Plobo a to proto,protože jsem Plobo,ale to je moje druhé já .... já jsem totiž DaVča a rád si měním nicky,protože jsem dement.Je mi 13 let a rád jezdím na kole,někdy si čtu Harryho Pottera a někdy se dívám na pokémony a digimony.Jak vypadám,mě můžete vidět zde : odkaz » Z normální základní školy mě vyrazili,protože tam zjistili tu nemoc,že jsem na hlavu a jsem i rozdvojená osobnost.Také jsem nezapadl do třídy a šikanovali mě a učitelé mě nechápali smáli se mě.Tak jsem nakonec skončil ve škole Svítání mezi bláznama jako jsem já.Všude mě maj za blázny a tak od času si chodím na internet,který je pro mě bezpečí.Nemám žádné kamarády a na holky nemám a ani je balit neumím,co jsem za idiota.Nemám se rád a všichni mají pravdu,že jsem velkej blázen.Začal jsem navštěvovat psychiatra a dobírat prášky na uklidnění a léčím se už rok.Také jsem už pomýšlel nad sebevraždou.Co mám udělat,abych byl jako vy ??
DaVca: Eddie ty ses v takovem pruseru, ze ti nic uz nepomuze. Klidne si tu spammuj.
DaVča: Zdravím lidi,ostatní z okolí mi říkají Plobo a to proto,protože jsem Plobo,ale to je moje druhé já .... já jsem totiž DaVča a rád si měním nicky,protože jsem dement.Je mi 13 let a rád jezdím na kole,někdy si čtu Harryho Pottera a někdy se dívám na pokémony a digimony.Jak vypadám,mě můžete vidět zde : odkaz » 3D Z normální základní školy mě vyrazili,protože tam zjistili tu nemoc,že jsem na hlavu a jsem i rozdvojená osobnost.Také jsem nezapadl do třídy a šikanovali mě a učitelé mě nechápali smáli se mě.Tak jsem nakonec skončil ve škole Svítání mezi bláznama jako jsem já.Všude mě maj za blázny a tak od času si chodím na internet,který je pro mě bezpečí.Nemám žádné kamarády a na holky nemám a ani je balit neumím,co jsem za idiota.Nemám se rád a všichni mají pravdu,že jsem velkej blázen.Začal jsem navštěvovat psychiatra a dobírat prášky na uklidnění a léčím se už rok.Také jsem už pomýšlel nad sebevraždou.Co mám udělat,abych byl jako vy ??
DaVca: :D do toho cumacci
Sebastián: JJ, muzu potvrdit, hack prave ted probiha, do 5 hodin nam jeden special program vygeneruje heslo, musime si pockat, bohuzel :-(
Jirka: DavCo, prave chystame MEGA akci alias utok na tvoje ICQ. Kazdej den se ti ozve alespon 5000 kontaktu a budou ti psat spravy napr: DEBILE! apod., pak zautocime na gtaforum.cz, vicecity.bonusweb.cz, gtaplanet.cz a nakonec znicime gtaiv.cz. Vazeni lidi, na GTAIV.CZ SE KOUKATE NAPOSLED!!!
Chandler Bing: DaVca : Alias Plobo : Ty nevíš,kde je psychiatrie ? :D
DaVca: EDDIE ty si fakt neuvedomujes jakej si debil? Nebo nas vsechny bavis zamerne?

Předmět příspěvku: Re: F0RU|\/| H4CK3|) BY E|)|)|E
PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 14:50 
Administrátor
Administrátor

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Rekneme, ze EDDIE je v haji, tentokrat ho jen tak nenechame...

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 15:01 
Administrátor
Administrátor

Několikrát jsem psal Mikesovi, že Shoutboard mi příjde jako naprosto zbytečná žumpa. Jednou ho zasírá jakýsi dement s warezem na svých stránkách, teď tohle...

Nápadně mi to připomíná IRC seance gtasa fóra blahé paměti :?

Není-li Eddie reinkarnace či druhé já někoho z fóra pro pobavení ostatních při jeho odhalování (čemuž tedy nevěřím), tak je to opravdu vůl (omluva hovězímu dobytku za tohle srovnání). Bez cenzury. Zlatý DZUGI :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 15:25 
Immortal
Immortal

Nemyslite si, ze srat sa s nejakym vyrastkom cez 2 roky je trochu vela? Vo svete su vojny, ekonomicka kriza a mozeme sa tomu vobec cudovat, ked niektorych ludi zabija aj puberta?

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 15:42 
High roller
High roller

tihle idioti co zaplavujou internet blbýma kecama by se měli střílet :sh . kdyby aspoň měl nějakou fantazii a použil aspoň jednou jiné slovo než retard.

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 15:51 
High roller
High roller

Oblíbené GTA: GTA IV
Kolji píše:
Nemyslite si, ze srat sa s nejakym vyrastkom cez 2 roky je trochu vela? Vo svete su vojny, ekonomicka kriza a mozeme sa tomu vobec cudovat, ked niektorych ludi zabija aj puberta?

Souhlasim... a ohanet se nejakym "tentokrat to chlapec schyta" a "ani nevis v jakem jsi pruseru" mi prijde dost pod urovni...

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 16:18 
Administrátor
Administrátor

GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Sylar píše:
Kolji píše:

Souhlasim... a ohanet se nejakym "tentokrat to chlapec schyta" a "ani nevis v jakem jsi pruseru" mi prijde dost pod urovni...

Prave o tom to je, ja tohle mam jako takove bed-time story :)

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 16:23 
Administrátor
Administrátor

Beztak to byl Eddie kdo mě ukradl Steam.

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 16:40 
Administrátor
Administrátor

Sylar píše:
Kolji píše:

Kdyz clovek dela takovej bordel zcela bezduvodne, tak se hold musime nejak branit. A kdyz mu nemuzu zmalovat ksicht, tak musim pouzit take zakerny utok (stejne jako on), jinak s tim neprestane.

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 16:47 
Moderátor
Moderátor

GFW/X360 Live Nick: NitramCZi
áá, za čtvrt hodiny začne útok!! Začínám se cítit nejistě, vzduch je nepříjemně dusný. Občas mám vidiny o temném čísle 404..

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 16:50 
Administrátor
Administrátor

OT:
Cole píše:
Beztak to byl Eddie kdo mě ukradl Steam.

Nebo někdo jiný: http://www.cdr.cz/a/24487

Nitram píše:
vzduch je nepříjemně dusný

To chce klimatizaci ;-)

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 17:18 
Soldier
Soldier

Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Mě by docela zajímalo, kdo má tak špatné vychování, že si dovoluje psát pod mým jménem. :smt021
Ale každopádně je to jeden z prvních, kdo dokázal správně opsat moje jméno (snad to nekopíroval).

PříspěvekNapsal: 02 čer 2008 17:20 
Immortal
Immortal

Sebastián píše:
Mě by docela zajímalo, kdo má tak špatné vychování, že si dovoluje psát pod mým jménem. :smt021

Na tvojom mieste by som ani ja uz radsej nepisal pod tvojim menom.

PříspěvekNapsal: 03 čer 2008 08:48 
V.I.P
V.I.P

Definice Eddieho alias XY nicků a podobných jedinců:
jedná se o jednoho z ubohých -náctiletých přehlížených děcek, který nemají ještě v životě vybudovaný image tak se snaží zaujmout pozornost alespoň pomocí internetu (na internetu může být králem každý). Vyhrožování stylem - najdu si tě a pošlu na tebe kamarády či partu cikánů, co ti daj nakládačku, že tě vlastní máma nepozná - nebo - hacknu celé gtaforum.cz a pak gtaiv.cz - je jen obranný mechanizmus těchto jedinců, neboť se na nic lepšího nezmůžou a v reálným životě stačí do takového trdla strčit prstem a zlomí nohu a obě ruce.
Takové jedince je nejlépe ignorovat, nebo jim odpovídat stroze ne však cíleně na jejich osobu (každý váš útok se snaží otočit v útok na vás, přičemž věta či její smysl zůstane téměř nezměněn, např. "ty si vážně chudák Eddie", odpověď Eddieho by poté zněla "nemluv pořád o sobě" nebo jen "seš chudák no"). Po delší hádce totiž těmto jedincům rychle dojdou slova (mají velmi omezenou slovní zásobu, umějí jen nadávat a používat i-zkratky aby vypadali že jsou "in") a proto se chytají každé vaší reakce. Pokud jim neodpovídáte nebo jen stroze, po chvíli nemají co říct a proto buď ztichnou úplně nebo začnou používat jednoslovné výrazy typu "jasně" apod. Někteří tito jedinci se snaží ventilovat své emoce i pomocí více nicků (mylně si však myslejí že se na to nemůže přijít) a to z důvodu, že pokud se cítí v ohrožení a je zahnán "do kouta" (například je proti němu více lidí najednou). Protože ale jeho IQ je nižší než aktuální datum, většinou se v této debatě počase ztratí a nechtěně prozradí (ať už přímo či nepřímo) svoji další totožnost. Takovýchto jedinců je bohužel čím dál víc, protože internet se dostává do rukou čím dál mladším jedincům/dětem.

Bohužel jich několik znám z hraní SAMP (ano také sem se s nima několikrát pohádal, člověk někdy neudrží nervy na uzdě :mrg ) a bohužel tito jedinci (nejspíš úmyslně) kazí ostatním normálním hráčům hru (zvlášť když tento jedinec dostal např. od svého dobrého kamaráda právo admina serveru, to si pak vůči ostatním připadá jako král světa a je "ve svém" živlu).

PříspěvekNapsal: 03 čer 2008 15:37 
Ghetto Star
Ghetto Star

Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Nebudu tady posuzovat toho Eddieho jak vy říkáte, je mi jedno co je zač, jenom bych řekl, že je určitě přívržencem konkurence, navrhuju zabanovat všechny tydle přívržence dřív než začne opravdová Vendeta :sh
A taky se mi zdá, že se asi musíte dost nudit, když už zakládáte diskuze o takovejhle věcech, řekl bych, že si ani nezaslouží bejt tak populární :D . Jestli se tak nudíte, tak vás můžu všechny zaměstnat :D , já sám moc nestíham ted jsem se na chvíli trhnul, no docela by mi bodlo mít pár lidí ,co by to udělali za mě :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]