Právě je 28 bře 2024 11:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Čemu dáváte největší naděje?
PS3 29%  29%  [ 9 ]
Xbox 360 10%  10%  [ 3 ]
PC 61%  61%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 31
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: PS3 vs Xbox 360 vs PC
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 13:42 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 13:06
Příspěvky: 259
Bydliště: Brno
Co podle vás bude nejlepší?
P.S. Někde jsem slyšel, že domluva SONY s R* už skončila, je to pravda?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 14:58 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Vzdy a jedine PC...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 16:01 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 13:06
Příspěvky: 259
Bydliště: Brno
posila píše:
Vzdy a jedine PC...

Já jsem byl hóóóódně dlouho zastáncem PC, ale v poslední době mě připadá, že pro PC se už nepřipravují skoro žáadné opravdu dobré hry (letos mě zaujalo bohužel jen GTA:SA, SC:PT a Battlefield 2).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 16:36 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Tatarkas píše:
v poslední době mě připadá, že pro PC se už nepřipravují skoro žáadné opravdu dobré hry


Pro me nejsou hry az tak dulezite. Obcas si zahraju nejakou dobrou parbu (treba GTA:)), ale jinak delam na PC daleko vic veci... A nechce se mi vyhazovat dalsi penize za konzole, kdyz uz mam pocitac. Taky mi pripada, ze jsou hry pro konzole drazsi nez pro PC (napr. treba GTA, ktere na PS2 stoji 1699,- Kc a na PC 1299,- ), je to zrejme tim, ze vyvojari plati vyrobcum konzoli z kazde prodane hry nejakou dan + jeste musi koupit developer kit, aby vubec mohli vyvyjet a to je taky nemala investice. Nadruhou stranu pro PC je vice mene uplne zadarmo...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 16:54 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:50
Příspěvky: 179
Bydliště: Mladá Boleslav
Ehm počítač pomalu, ale jistě umírá víme to všichni a všichni věříme na zázrak, ale ten asi nepřijde takže já se stěhuju na PS3 a myslim si že za pár let to bude "jediná" konzole kde budou hry stát za to... ale na druhou stranu některé hry stále jdou hrát jen na PC a to je pro PC + a navíc všechny hry na PS a XBOX se vyvíjí na PC :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 17:01 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Homx píše:
Ehm počítač pomalu, ale jistě umírá víme to všichni a všichni věříme na zázrak

Nechapu jak to myslis. Jakoze uz ten vyvoj hardwaru jde pomalu? Nebo, ze hry pro PC uz nejsou to, co byvaly?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 17:07 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 13:06
Příspěvky: 259
Bydliště: Brno
posila píše:
Homx píše:
Ehm počítač pomalu, ale jistě umírá víme to všichni a všichni věříme na zázrak

Nechapu jak to myslis. Jakoze uz ten vyvoj hardwaru jde pomalu? Nebo, ze hry pro PC uz nejsou to, co byvaly?

Vím že tohle nebylo psané mě, ale i tak - vývoj hardwaru jde rychle kupředu, ale na co ti bude výkonný hardware, když na PC nebudou pořádné hry? (Na druhou stranu, co říkáte na Oparaci Flashpoint 2?)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 17:30 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
posila píše:
Homx píše:
Ehm počítač pomalu, ale jistě umírá víme to všichni a všichni věříme na zázrak

Nechapu jak to myslis. Jakoze uz ten vyvoj hardwaru jde pomalu? Nebo, ze hry pro PC uz nejsou to, co byvaly?


Spis vyvojari maji vetsi zisk z vydane hry na konzoli nez na PC (viz. prave GTA SA :lol: ).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 17:35 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
iLook píše:
Spis vyvojari maji vetsi zisk z vydane hry na konzoli nez na PC (viz. prave GTA SA :lol: ).


ale k tomu jsem se uz vyjadroval

posila píše:
taky mi pripada, ze jsou hry pro konzole drazsi nez pro PC (napr. treba GTA, ktere na PS2 stoji 1699,- Kc a na PC 1299,- ), je to zrejme tim, ze vyvojari plati vyrobcum konzoli z kazde prodane hry nejakou dan + jeste musi koupit developer kit, aby vubec mohli vyvijet a to je taky nemala investice


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 17:43 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
posila píše:
iLook píše:
Spis vyvojari maji vetsi zisk z vydane hry na konzoli nez na PC (viz. prave GTA SA :lol: ).


ale k tomu jsem se uz vyjadroval

posila píše:
taky mi pripada, ze jsou hry pro konzole drazsi nez pro PC (napr. treba GTA, ktere na PS2 stoji 1699,- Kc a na PC 1299,- ), je to zrejme tim, ze vyvojari plati vyrobcum konzoli z kazde prodane hry nejakou dan + jeste musi koupit developer kit, aby vubec mohli vyvijet a to je taky nemala investice


Sry, jsem to necetl cele :) .


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 18:19 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:50
Příspěvky: 179
Bydliště: Mladá Boleslav
Všechno to je dáno prachama a taky kriminalitou na PC to na konzolích je zanedbatelný, ale PC se svými 40% dává jistou nechuť vůči tomu vydávat to na "ztrátovém trhu" když maj zlatej důl někde jinde a čím dál víc vývojářů to vydí...ale dokud se některé věci u konzolí nestanou stejnýma jako u PC, PC nezemře, ale myslim že to ještě chvíli potrvá, ale nespoléhejte je na čase myslet i na konzole a nebýt jen ortodoxni PCckar.....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 18:40 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Já sem zastáncem PC, myslim ze konzoele se NIKDY nedostanou na uroven PC.,,,,


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ..
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 18:41 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Homx píše:
Všechno to je dáno prachama a taky kriminalitou na PC to na konzolích je zanedbatelný, ale PC se svými 40% dává jistou nechuť vůči tomu vydávat to na "ztrátovém trhu" když maj zlatej důl někde jinde

No, ja myslim, ze 40% je prehnana statistika... ono by si totiz spousta lidi z tech 40% tu hru co ukradli vubec nekoupila, protoze na ni nemaji penize, nebo by se jim do ni nechtelo investovat kvuli nekolika malo hodinam zabavy.

Jinak, asi jsem trochu ortodoxni PCckar, ale nelibi se mi pristup vyrobcu konzoli - mozna, az bude mit moznost obycejny clovek jako ja vyvijet jen tak pro zabavu aplikace pro konzole, tak mozna bych o konzoli uvazoval...ale takhle mi na PC nic nechybi

kenny01 píše:
Já sem zastáncem PC, myslim ze konzoele se NIKDY nedostanou na uroven PC.,,,,

Souhlasím


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 18:55 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:50
Příspěvky: 179
Bydliště: Mladá Boleslav
No právě že ti jedna zásadní věc chybí a to EXKLUZIVITA ano toto dělá mnoho vem si např. GTA:SA je na světě už půl roku a většina PSckářů ho dohrála jiné zas nebavila, ale mi prakticky známe tu hru na zpamět víme kde co je co se tam může, prostě už to nebude to nadšení jako měly PSčkáři prostě to bude jiný už vám to nemusí vydržet tak dlouho vždyť já vim všechny mise v LS na zmapěť a to jsem se tomu bránil seč jsem chtěl.... Ale zase je fakt že tady nám naneštěstí prodlouží hrací dobu multipalyer nebo další módy např. REAL GTA:SA Z) , ale řikat že konzole jsou špatné nejde vždyť oni válcují strašným způsobem PCčka... A že ty lidi co to kupujou nemaj peníze to jako je nezajímá ani mě tak nějak když na to nemaj tak maj pech není to životně důležitý a bez toho se dá taky žít...takže tu "kriminalitu" neobhájíš plkáním o málo majetných lidech... Vždyť já znám lidi kteří mají všechno kradené....a netají se tim a navíc mají na to peníze. prostě vývojáři chtějí $$$ a amíci je mají, ale mají taky PS2 a na PC hrajou tak maximálně jednu dvě hry a pak zbytek na PS2... A navíc začíná být výhodněší mít obě platformy... i když to není nejlevnější...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2005 19:00 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
2 Homx: Presne o tom to je vidi za tim akorat money...
Ja bych teda za PS2 prachy nikdy nevyhodil. Radsi si ten mesic pockam


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz