Právě je 28 bře 2024 13:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 629 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Poraďte, co hrát
PříspěvekNapsal: 26 bře 2008 17:33 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008 03:06
Příspěvky: 2160
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: m4rtin-j.
Lukaso píše:
Tak to já si o víkendu nainstaloval starý dobrý No One Lives Forever 2, ach ta nostalgie to je něco pro mě :mrg zas se nemůžu odtrhnout od PC... :mrg :mrg


Jeee, dekuju, tu hru miluju :) jdu hledat CD


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Poraďte, co hrát (na PC)
PříspěvekNapsal: 23 čer 2008 09:24 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Co se týče her typu stealth akce tak mě více bavil spíše Hitman 2-4 než Splinter Cell 1-3 (Double agenta jsem zatím nehrál). Dost mě štvalo že ve SC jste měli téměř vše nalinkováno, všude vedla jen jedna jediná cesta jako v Max Payne, inteligence postav taky moc nepobrala, např. to že stojíte v chodbě metr před postavou a ona vás nevidí jen díky tomu že jste ve stínu mi přijde dost nereálné. Sry ale v této situaci by mě viděl i šeroslepý. Ale je to pouze můj názor, přesto doporučuju jako stealth akci spíš sérii Hitman - větší volnost, lepší inteligence protivníků, lepší hratelnost (dohrál jsem všechny díly na nejtěžší obtížnost s hodnocením SA ve všech misích a musím říct že to byl úžasný zážitek, co nevidět si to určitě zopáknu až nebude co hrát).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 629 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz