Právě je 28 bře 2024 13:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 00:46 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
Zrovna sem našel dvd se samejma peckama který prostě neumíraj:

Goombay dance band - Sun of Jamaica
Pet shop boys - new york city boy(tahle mě dorazila)
Nazareth - Love hurts
Lighthouse family - High
Barry White - You're the First, The Last, My Everything
Crash test dummies - Mmm Mmm Mmm Mmm

vetsina techto pisnicek nema ani na jeden zanr co tu padl aspon tak to cejtim ja a je to muj nazor aby se zas neukazal nakej chytrak co bude prudit :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 01:36 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Někdo mě někdy poučil, že se jedná o prog-metal.


Sem se schválně poradil s panem googlem a co tam nevidím......:shock:........progresivní metal........to je teda pecka, tak vítej mezi metalisty :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 05:41 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2006 15:59
Příspěvky: 864
Bydliště: Trebeach City (NeHajek Ghetto)
11 píše:
4 Parman - System Of A Down není metal :!: :!: :!: A když už, tak určitě ne písnička "Soldier Side" :!: System Of A Down hrají styl, jemuž se říká Hardcore - nikoliv metal - nehažte System Of A Down a Slipknot do jednoho pytle :!: :|
SOAD sou jedni ze zakladately neometalu, coz je metal pojmutej podle naprosto novejch pravidel...Slipknot zase delaj neoheavymetal...Hardcore a SOAD je hodne velikej rozdil...Ani nevim k cemu bych to prirovnal, ale zkus si najit na netu neco o ceskejch kapelach jako Zavislost na zvuku, Dobronicanka, Klaun nebo Invalidni Duchod...To sou docela i dobry priklady pure hardcoru...
:shock:

Jinak co se tyce textu, tak je docela bezpredmetny porovnavat "I don't give a fuck", ktery bylo slozeny jako reflexe na Tupacuv podleanej zivot a umelecky zamerenou skladbou od SOAD :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 10:11 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2007 12:11
Příspěvky: 69
Bydliště: New York City
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Hate píše:
Rewyxovi je tak 13, jaký jste byli vy v jeho věku? :D (nepočítám wolfesta)



Ja mám 14


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 12:29 
Ghetto Star
Ghetto Star

Registrován: 27 srp 2005 18:28
Příspěvky: 852
Draghost píše:
DJ Tiesto - Walking on clouds


Chase faded days
with eyes that cannot see....

:mrgreen:

Dovol mi taky neco napsat...
Slipknot- většina písniček

AAAAA MOTHERFU*KER
THIS WORLD IS SHIT
ARGGGGGG AUUAAAAGH
(chvilka zvraceni :mrgreen: )
a zase .......

BTW: Nic proti slipknotum, ja je taky posloucham, ale je to pravda.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 12:46 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
já se přidávám do klubu metalistů, ale spíš než ten novější se mi víc líbí ten starší heavy metal, no... :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 13:11 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2007 12:11
Příspěvky: 69
Bydliště: New York City
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
plobo píše:
já se přidávám do klubu metalistů, ale spíš než ten novější se mi víc líbí ten starší heavy metal, no... :mrgreen:


jáj, metal asi ovládne celú zem.. :X :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 14:24 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
huh necekal jsem takovou reakci :mrgreen:

takze pekne poporade...nejdriv SOAD : hrajou vlastni styl coz je podle me jeden z duvodu jejich oblibenosti...nektere skladby od nich zapadaj vic do skatulky metal jiny min...nedaji se zaradit

co tu mame dal....zvraceni v metalu : to nemam rad stejne jako hip-hop...kdyby SlipKnoti nektery pasaze normalne zazpivali misto vriskani znelo by to imho lip (vsadim se ze kolji rekne ze nejsem pravej metalista :D )

je uplne jedno co poslouchate kdyz se vam to libi....ale nemam rad lidi ktery poslouchaj urcitej zanr aby byli "drsny" (a kdo rika ze jeho hudba je bozska a vsechno ostatni je ubohy...toho si automaticky zarazuju do ty druhy skupiny)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:27 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2005 12:56
Příspěvky: 531
Bydliště: Krysí díra
Nojo, to škatulkování....já teda System of A Down už moc neposlouchám, ale občas si pustím songy jako "Lost in Hollywood", "Roulette", "Soldier Side" , "Radio/Video" nebo "Peephole"...a určitě o sobě neříkám, že poslouchám metal. Jen si zkuste dojít do nějaké metalové společnosti a říct - "Tak lidi, teď vám pustím metal" - a zapnout tenhleten playlist...

4 Rewyx - heh, my dva by jsme si asi moc nerozuměli :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:31 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
11 píše:
Co je na Beatles tak "skvělýho"? Ta jednoduchost...ta geniální jednoduchost...pokud je Ti to málo, tak můžeš jít do....
Beatles navždy budou jedna z nejlepších kapel všech dob. Možná nejlepší.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt033 :smt033 :smt040 :smt040 :rofl: :rofl: :rofl:

sry no ale inak to vyjadrit nejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Beatles navždy budou jedna z nejlepších kapel všech dob" jaaaj este stale sa tu dusim :mrgreen:

EDIT: 11 ty mas 60rokov? :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:36 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2005 12:56
Příspěvky: 531
Bydliště: Krysí díra
Enzi píše:
11 píše:
Co je na Beatles tak "skvělýho"? Ta jednoduchost...ta geniální jednoduchost...pokud je Ti to málo, tak můžeš jít do....
Beatles navždy budou jedna z nejlepších kapel všech dob. Možná nejlepší.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt033 :smt033 :smt040 :smt040 :rofl: :rofl: :rofl:

sry no ale inak to vyjadrit nejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Beatles navždy budou jedna z nejlepších kapel všech dob" jaaaj este stale sa tu dusim :mrgreen:


:wink: zajímalo by mě, kdo podle Tebe patří mezi "nejlepší kapely všech dob" :wink: A jaké měřítko používáš :wink: Beatles způsobili v letech, kdy hráli, neuvěřitelnou mánii, pokud si někdy viděl jejich koncert, tak víš o čem mluvím. Jejich desky se prodávali jako ne běžícím páse...a kvalitní desky, geniální desky, "kultovní" :mrgreen: Pokud si myslíš něco jiného, tak bych chtěl slyšet tvůj názor :wink: Druzí Beatles už nikdy nebudou, naposledy podobné šílenství způsobila Nirvana. A myslím že už nikdy takové šílenství nepropukne :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:37 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2007 12:11
Příspěvky: 69
Bydliště: New York City
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
11 píše:
4 Rewyx - heh, my dva by jsme si asi moc nerozuměli :mrgreen:


No so mnou asi nie, ale z mojím kámošom áno, lebo ten je proste zaľúbený do metalu a každý ho volá Kráľ metalu. Jeho obľúbené je METAL a WARCRAFT. Bez toho nemôže žiť... Má doma asi 1000 pesničiek od metalu a tak... (mňa skoro navodil na metal ale nedám sa...)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:38 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2005 12:56
Příspěvky: 531
Bydliště: Krysí díra
Rewyx píše:
11 píše:
4 Rewyx - heh, my dva by jsme si asi moc nerozuměli :mrgreen:


No so mnou asi nie, ale z mojím kámošom áno, lebo ten je proste zaľúbený do metalu a každý ho volá Kráľ metalu. Jeho obľúbené je METAL a WARCRAFT. Bez toho nemôže žiť... Má doma asi 1000 pesničiek od metalu a tak... (mňa skoro navodil na metal ale nedám sa...)


tak s tím by sem si také určitě nerozuměl :wink: Ve 14ti letech by jsi už mohl vědět, že existují i jiné styly, než metal či hippity hop...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:43 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2007 12:11
Příspěvky: 69
Bydliště: New York City
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
11 píše:
Rewyx píše:
11 píše:
4 Rewyx - heh, my dva by jsme si asi moc nerozuměli :mrgreen:


No so mnou asi nie, ale z mojím kámošom áno, lebo ten je proste zaľúbený do metalu a každý ho volá Kráľ metalu. Jeho obľúbené je METAL a WARCRAFT. Bez toho nemôže žiť... Má doma asi 1000 pesničiek od metalu a tak... (mňa skoro navodil na metal ale nedám sa...)


tak s tím by sem si také určitě nerozuměl :wink: Ve 14ti letech by jsi už mohl vědět, že existují i jiné styly, než metal či hippity hop...


No ja viem že existujú aj iné štýly a ja ich poznám, ale nejako ma neoslovili. Mne sa zo všetkého páči americký hip-hop, možno mňa to prejde alebo neprejde (možno budem závislý tiež na metale, ale ešte to nepríde :wink:).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 úno 2007 15:49 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2005 12:56
Příspěvky: 531
Bydliště: Krysí díra
Rewyx píše:
11 píše:
Rewyx píše:
11 píše:
4 Rewyx - heh, my dva by jsme si asi moc nerozuměli :mrgreen:


No so mnou asi nie, ale z mojím kámošom áno, lebo ten je proste zaľúbený do metalu a každý ho volá Kráľ metalu. Jeho obľúbené je METAL a WARCRAFT. Bez toho nemôže žiť... Má doma asi 1000 pesničiek od metalu a tak... (mňa skoro navodil na metal ale nedám sa...)


tak s tím by sem si také určitě nerozuměl :wink: Ve 14ti letech by jsi už mohl vědět, že existují i jiné styly, než metal či hippity hop...


No ja viem že existujú aj iné štýly a ja ich poznám, ale nejako ma neoslovili. Mne sa zo všetkého páči americký hip-hop, možno mňa to prejde alebo neprejde (možno budem závislý tiež na metale, ale ešte to nepríde :wink:).


ano, a ty ostatní styly dokonce někdo poslouchá :wink: Já osobně preferuji rock a jeho různé odvětví (grunge, alternativu)...a pozor, tenhle rock nemá s metalem nic společného. Slyšel jsi někdy...Smashing Pumpkins? Billy Corgan?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz