Právě je 05 kvě 2024 07:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Vas nejkurioznejsi uraz
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:03 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
tak piste co se vam stalo zajimaveho :D
ja si jednou samozrejme omylem dal sam na hubu :mrgreen: proste sem lehce skousel jakej to dela doopravdy zvuk (neveril jsem ze to je jako ve walkerovi takovy to [drž]) no a nejak sem neodhad silu...nic vaznyho akorat to trochu bolelo :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:07 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 18:10
Příspěvky: 490
Bydliště: obcas mam
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Já když jsem byl malej tak jsem jel na kole bez helmy a myslel jsem že je tam takovej sjezd dolu ale ony tam byly schody, tak jsem brzdil, kolo se převrátilo a já spadnul hlavou na to zábradlí, naštestí se mi nic nestalo :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:09 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2005 11:59
Příspěvky: 1690
Bydliště: In my PC
parman:rofl

no tgze ja se raz besne pohadal s segrou(17) a ona me porad srala,tak sem sel z eji dam vyprask a ta mrska zdrhla do pokoje a drzela kliku tak ja talcil tlacil az sem nepretlacil tak bum jedna rana do vyplne dveri po 20s bum drucha a vypln v pi*i na leve ruce prerizla slacha(doktor rikal ze pry 5mm od tepny :shock: uf) no tak sem bezel do koupelny a drzel ruku a segra volala tatkovi do prace at pro me prijede ze sme bla bla bla. tatka prijel obvazal mi ruku rucnike :mrgreen: ve vane asi 2dc krve a sel sem z mati k doktorovi....... prijeli sme doktor sil slachu a jak chtel ustrihnout nic tak ona povolila cela krev striiiiiik a silo se znova no tak se silo silo silo ja najednou asi na 10s omdlel :mrgreen: no a pask sme jeli domu :mrgreen:

stalo se asi pred 2 rokama
btw:od pojistky sem dostal 3700kč tgze se to vyplatilo :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:17 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
2Hasis ROFL
co já si pamatuju tak to nebyl ani ůraz ale docela sem se nasmál hrái sme fotbal(já,táta a pes) no já sem přihrál tátovy a ten mi to kopnul zpátky, míč letěl těsně vedle mě ale řikal sem si že mě pes oběhně no neoběh asi v 30km rychlosti do mě nabouralo 60kilo masa a kostí myslel sem že mam zlomenou nohu vylít sem totiž do vzduchu a dopad docela blbě ale nic se nestalo a pes? ten si ani nevšim že do něčeho narazil vzal míč a běžel okolo mě jakoby se nic nestalo :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:25 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Heh.. mno asi když mi byli 4 roky.. šel sem tehdy dom s fotrem (díky bohu že už ho nevídám) a z okna sem viděl mámu.. Rozběhl sem se směrem ke dveřím ale zakopl sem a naletěl hlavou přímo do sloupu pod domem.. Sem tehdy měl na hlavě bouli velikosti vajíčka :shock: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:25 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2005 11:59
Příspěvky: 1690
Bydliště: In my PC
drag lol
cole :shock:
me se treba u fotbale stalo no ne me ale kamosovi z esme hrali fotbal a hrali sme to na polu kde chodilo vsechno co muze no a kamos udelal skluz a tam byl pekny kurinec no zvedl se a cela noha od hovna :mrgreen:
nastesti sem bydlel po kopcem kde sme to hrali tak sem ho osprychal hadici :mrgreen:


Naposledy upravil Hasis dne 28 pro 2006 21:06, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 20:48 
Ghetto Star
Ghetto Star

Registrován: 27 srp 2005 18:28
Příspěvky: 852
Já jsem zakopl o hlavu svého kámoše v běhu, protože ten **** zastavil a sklouzl po podlaze. A já ho ve vzduchu kopl do hlavy a malem si zlomil nohu :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 23:39 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
a jemu malem ukop hlavu co :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 pro 2006 23:51 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 18:10
Příspěvky: 490
Bydliště: obcas mam
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
parman píše:
a jemu malem ukop hlavu co :mrgreen:

Inu stává se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 15:08 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
parman píše:
a jemu malem ukop hlavu co :mrgreen:


meh, asi je to nepodstatný protože to úplně vynechal :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 15:33 
Shooter
Shooter

Registrován: 12 črc 2006 18:37
Příspěvky: 169
Bydliště: Azeroth
Ja jednou jak sem hral fotbal tak sem sel pro mic a tam byl este bracha a jeho kamosi. Bracha na me rval at uhnu a ja ze nic ze du pro mic. Tak sem ho vzal sel zpatky a najednou vidim leti mic a me do ksychtu uplne mi to odhodilo hlavu dozadu(nic sem necitil jedine stesti:D) odrazilo se mi to od drzky a gooooooooooooooooooooooooooooool.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 15:37 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2005 11:59
Příspěvky: 1690
Bydliště: In my PC
kys:neco podobneho se mi taky stalo-hral sem ja ,kamos,jeho mati a jeste par lidi a ja na tu jeho mati nahrej(stal sem pred ni asi 1,5m) ona kopla jak prase balon me primo do drzky nohy se me samy od sebe podkoply ja spadl na zem a chvili sem o sobe vubec nevedel :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 16:42 
Ghetto Star
Ghetto Star

Registrován: 27 srp 2005 18:28
Příspěvky: 852
Kyselina píše:
Ja jednou jak sem hral fotbal tak sem sel pro mic a tam byl este bracha a jeho kamosi. Bracha na me rval at uhnu a ja ze nic ze du pro mic. Tak sem ho vzal sel zpatky a najednou vidim leti mic a me do ksychtu uplne mi to odhodilo hlavu dozadu(nic sem necitil jedine stesti:D) odrazilo se mi to od drzky a gooooooooooooooooooooooooooooool.

Když jsme u fotbalu, ja, antitalent na fotbal chtěl dát solo a místo abych ho kopl do branky, uklouzl jsem po něm a do branky jsem spadl já. :mrgreen: Takový menší trapas, alespoň kdyby tam nebylo tolik lidí :oops: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 18:12 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
ja ked som ties hral fotbal tak som chcel kopnut do lopty nejak sa mi to nepodarilo a nohou som si kopol do druhej nohy tak som spadol nastastie tam boli iba kamosi ale este asi 10 minut predtym som kopol do lopty ta letela na kamosa ten sa jej uhol a trafila druheho do ksichtu


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 19:02 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
no tak já ještě jako malej ( asi 4 roky) se učil na tříkolce a rozjel to na asfaltce zkopečka a zvedl ruce a machroval, ale najel sem na nějakej kanál bo co, přelít sem přes tříkolku a spadl na držku... asi dva zuby jsem měl v p*deli :mrgreen:
tehdy mě to hrozně bolelo a nějakou chvilku jsem nemohl mluvit :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz