Právě je 16 kvě 2024 15:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Budete pravidelně navštěvovat tento web?
Ano 36%  36%  [ 4 ]
Ne 64%  64%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 11
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2006 21:28 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
DaVca píše:
No cetl jsem vasi recenzi o LET ČÍSLO 93.

Stylisticky hrozne. Vubec se nevenujete dulezitym aspektum filmu. Je to kratke a nic nerikajici. Spise jako by jste si precetli par recenzi na ten film a pak to psali, aniz by jste ho videli. A vlozit do clanku video je fakt zlo.


No tak film jsme samozřejmě viděli, mimochodem ještě před oficiální předpremiérou. Takže si myslím, že tím to určitě nebude. Na videu nevidím nic špatného,naopak. Člověku má přiblížit o čem film je a jakou skvělou atmosféru má. Já sice tento článek nepsal, ale i tak si stojím za kolegy.

Mimochodem, film byl fakt skvělý...

EDIT: Jinak můj článek na tento film naleznete tady http://filmografie.cz/article.php?id=197 . Tak se na to koukněte a zkritizujte. To opravdu nemyslím špatně, rád se poučím z vlastních chyb.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2006 21:40 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
DrakenCZ píše:
DaVca píše:
No cetl jsem vasi recenzi o LET ČÍSLO 93.

Stylisticky hrozne. Vubec se nevenujete dulezitym aspektum filmu. Je to kratke a nic nerikajici. Spise jako by jste si precetli par recenzi na ten film a pak to psali, aniz by jste ho videli. A vlozit do clanku video je fakt zlo.


No tak film jsme samozřejmě viděli, mimochodem ještě před oficiální předpremiérou. Takže si myslím, že tím to určitě nebude. Na videu nevidím nic špatného,naopak. Člověku má přiblížit o čem film je a jakou skvělou atmosféru má. Já sice tento článek nepsal, ale i tak si stojím za kolegy.

Mimochodem, film byl fakt skvělý...


Tenhle prispevek je jako bys byl sefredaktor cinemy, ci filmpubu a nekdo te obvinil z neobjektivnosti. Nic ve zlem :mrgreen:

Video mne vadi v tomhle konkretnim pripade. Vadi mne, ze kdyz otevru stranku tak se tam hned zacne prehravat nejaky uchylny klip (nehlede na lidi s pomalym pripojenim) - spis by tam mel byt link na trailer. Nehlede na to, ze trailer o filmu moc nevypovida, ale to sem nepatri.

EDIT: na ten clanek mrknu az mi tu dohraje Ewa Farna a dojedu flashpoint


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2006 21:44 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
DaVca píše:
Tenhle prispevek je jako bys byl sefredaktor cinemy, ci filmpubu a nekdo te obvinil z neobjektivnosti. Nic ve zlem :mrgreen:


Ne v pohodě.. Kéž by.. :mrgreen: Ale to asi těžko.. :smt081 Jen jsem to myslel tak, že těm lidem věřím.

Jinak k těm trailerům. Pokusim se to nějak vyřešit. Nestačilo by jen, kdyby se nepouštěli automaticky?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz