Právě je 08 kvě 2024 17:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 01:37 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak otvírám tohle téma znova, potřebuju radu.. Chci přejít na net od UPC, potřebuju názory... Protže pevnou chtěj naši rušit.. Mám od O2 net 2Mb/s s agregací 1:50, pevná IP adresa, žádné FUP.. A nevím jak, ale nepociťuju snižování rychlosti kvůli těm 50 lidem .. Pořád bez vyjímky mi to jede 235 KB/s (záleží teda na serveru, takže když je pomalej, tak je to vo ničem, ale jinak jedu pořád na plno)
Takže řekněte mi názor na kabelovej internet od UPC, hlvně mi záleží na pingu, jestli jede, jak má, tj, že nejsou výpadky apod. Jistota připojení prostě.. Páč Wifi je u nás drahá(400kbps za 1000 Kč omfg, pětkrát pomalejší a jen o tři kila levnější, než platím dnes..) Proto je řešení kabelovka.. 6 nebo 10 Mb/s bych nejspíš vzal.. Ceny a up jsou zjištěny, pevná IP je taky, ale potřebuju prostě info od ostatních.. Kdyžtak jsem v Domažkach, tak jestli tady v okolí někdo má zkušenosti. :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 01:45 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2005 20:40
Příspěvky: 1336
Oblíbené GTA: GTA IV
Tak to mas skvely narozdil ode mne ja mam agregaci 1:55 se mi zda a pocitujem to len jak sa da cez vikendy 4KB/sek a cez tyzdne to teraz cez sviatky slo max 30KB/sek .Net mam 1mbit holt agregace preto prechadzam na jedinu inu vec co sa tu da dat a tou je wi-fi nasel sem jednu celkem dobrou takze to je dobry :) Ze mizim od toho blbyho adsl ale myslim ze ty budes mat neco ine jak adsl alebo sa mylim???


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 01:47 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nu, já když najdu wifi, tak je to většinou v okolí Prahy, rychlost super a ceny taky, bez limitů, jenže bohužel bydlím u hranic, tak musím UPC, proto chci info, jestli někdo nemá kámoše, co by mohl říct názor apod..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 12:52 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Do wifi bych snad ani zadarmo nesel, po zkusenostech co s nim mam, kolisava rychlost, zmeny pocasi, neustale straceni pripojeni, vysoke pingy, takze pokud chces internet opravdu vyuzivat, do wi-fi rozhodne nechod.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 13:16 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
jj, ako povedal kenny, wi-fi jenoznacne sux...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 13:22 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
U Wi-Fi zalezi dost na kvalite poskytovatele. Jestli ma velkou sit, hodne pripojnych bodu (AP). Vetsinou kazdej kdo presel na 5Ghz technologii nema s WiFi problemy.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 14:09 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Většinou, jenže náš učitel měl uzavřenou smlouvu s wifi poskytovatelem tady u nás a sám nám řekl(máme ho na výpočetky, zrovna mám dělat prezentaci na typy připojení atd :lol: ) tak nám řekl, že smlouvu ruší, že není spokojen.. A hodně lidí říká, že kabel je prostě jistota.. Takže DSL nebo kabelovka.. Pak jsou ještě další, ale ne dostupný u nás.. :-!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 14:17 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2005 20:40
Příspěvky: 1336
Oblíbené GTA: GTA IV
Stale lepsie slabsie wi-fi jak Adsl ktore ma dial-upove rychlosti :roll: :X


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 14:17 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Ale 10GB limit na stahování je hrůza :o (UPC)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 14:20 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Když jsem s WiFi před léty začínal, byl to opravdu (díly vzdálenosti od AP +/- 5km) problém. Nyní to mám k AP 300 metrů a v době cca 1,5 roku běží vše naprosto spolehlivě. Výpadek snad jen jednou na pár hodin, kvůli změně hardwaru providera... Na počasí (díky blízkosti a přímé viditelnosti na AP) v mém případě vůbec nezáleží. Rychlost up/down naprosto konstantní, přesně podle smlouvy. Žádné FUPy či agregace, mám pro sebe vyhrazenou a garantovanou přenosovou kapacitu.

Jedinou "vadou na kráse" by mohla být rychlost, 256/128 (down/up), ale už jsme si zvykli. Online TV a podobně nevyužíváme (nemáme potřebu), a potřebuju-li něco stáhnout, tak to holt trvá trochu dýl.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 17:11 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wild Wolf píše:
Stale lepsie slabsie wi-fi jak Adsl ktore ma dial-upove rychlosti :roll: :X

Tjn, jenže já DSL s dialup rychlostí nemám, takže já jsem s dsl spokojen hodně..
Cole píše:
Ale 10GB limit na stahování je hrůza :o (UPC)

Omfg, 1Mb/s si obědnávat nebudu, výše jsem psal, že minimálně 6Mb/s, u kterého je limit 50 GB a nebo 10Mb/s, kde je limit 100 GB, což mi bohatě stačí(nebaví mě stahovat, stahuju jen to, co opravdu chci).. A čím rychlejší, tím lepší :)
Edit/Tak asi nepsal :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 17:29 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
6 nebo 10Mb/s? Kterou banku tuneluješ?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 18:17 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
kenny01 píše:
...kolisava rychlost, zmeny pocasi, neustale straceni pripojeni, vysoke pingy, ...


Gorgo :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 18:27 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Cole: Tím, že naši zruší pevnou se ušetří přes 6 k, kvůli segře, provolá měsíčně 4,5 k, furt se jí cpe, aby toho nechala, ale ona ne.. Plus těch 1,5 k za net, co platím teď, takže přibližně 6 k plus minus... Nu, takže pořád na tej 10Mb/s budem vydělávat vlastně 4 k měsíčně.. Což bych snad ukecat mohl.. :mrgreen: Do teď platili 1,5 až 2 k za net, tak proč v tom nepokračovat, akorát ušetří 4 k za telefon a je to.. :P


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2007 18:36 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Mrak píše:
Cole: Tím, že naši zruší pevnou se ušetří přes 6 k, kvůli segře, provolá měsíčně 4,5 k, furt se jí cpe, aby toho nechala, ale ona ne.. Plus těch 1,5 k za net, co platím teď, takže přibližně 6 k plus minus... Nu, takže pořád na tej 10Mb/s budem vydělávat vlastně 4 k měsíčně.. Což bych snad ukecat mohl.. :mrgreen: Do teď platili 1,5 až 2 k za net, tak proč v tom nepokračovat, akorát ušetří 4 k za telefon a je to.. :P


Zajimave pocty :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz