Právě je 27 dub 2024 09:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Jste jiz clenem hnuti MAVAV
Ano 43%  43%  [ 3 ]
Jiste 57%  57%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 7
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: MAVAV - mothers against videogame addiction and violence
PříspěvekNapsal: 13 črc 2005 22:40 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ano, tato stránka se věnuje brutální a pokleslé hře, navádějící děti k násilí a proto jsem se rozhodl, ze sprostredkuji i zde informacni stanek hnuti jmenem MAVAV - mothers against videogame addiction and violence (matky proti nasili v pocitacovych hrach a zavislosti na nich).

http://www.mavav.org/

Uvedomte si jak GTA:SA na vas pusobi!!! Na vasi psychiku. Nuti vas zabijet a vam se to libi. Jste zvraceni a nemoralni. Dovolte citovat nejake clanky z jejich serveru:

Danger: Do video games make people violent?
Yes. What was once a debatable question, is now fact. New research has concluded that video game violence and behavior related violence are in fact closely related.

(neberzpeci: mohou videohry udelat z lidi nasilniky?
Ano. To co bylo drive otakzkou pro spekulace je nyni holym faktem. Nove vyzkumy prokazali blizkou souvislost mezi nasilim ve hre a ve skutecnosti.)

Danger: Do video games teach people how to kill?
Yes. When video games were linked to the Columbine high school shooters, a frenzy of new research was launched, in which, one team of researchers discovered that first person shooter games do indeed teach gamers with the basic knowledge of how to kill. This research arrived be so conclusive that the U.S. government Army developed a free video game to be used as a virtual boot camp and killing simulator.

(nebezpeci: Mohou videohry naucit lidi jak zabijet?
Ano.Kdyz byla prokazana spojitost videoher ze strelci z Columbine -americka skola, kde azci zastrelili nekolik spoluzaku a ucitelu automatickymi zbranemi- zacal vyzkum, ve ktrerem tym vyzkumniku prisel na to, ze strilecky z pohledu oci navadeji a uci hrace zabijet. Tento vyzkum je tak nezvratny, ze americka vlada vyvynula hru zdarma kterou pouziva jako vycvikovy kurz a zabijackou simulaci)

Symptom: Poor school grades
A typical report card by a troubled video game player:

Computer Education Excellent
English Poor
Mathemathics Poor
Science Poor
Social Studies Poor
Physical Education Poor

(symptomy hrace: spatne skolni vysledky-
Vzdelavani na pocitaci - vyborne
anglictina-slaba
matmatika- slaba
veda- slaba
socialni vedy- slabe
telocvik- slaby)

E3: The Evil Entertainment Expo
(E3 ve skutecnosti Electronic entertaiment Expo - elektronicky delavaci veletrh nazivaji The Evil Entertainment Expo - vzdelavaci veletrh zla)


Jakmile doctete nezapomente zakoupit nejake tricko na http://www.cafepress.com/mavav

JOIN US!! (pridejte se)


vice na oficialni strance.... :D

(co na to rikate?)


Naposledy upravil DaVca dne 13 črc 2005 22:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2005 22:49 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Ale ja neumim tak dobre anglicky a aj keby som vedel tak sa mi to čitat nechce lebo je to strašne dlhe


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2005 22:59 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Castecne sjem to prelozil.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 00:02 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 17:13
Příspěvky: 691
Bydliště: Martin/Brno
niektory ludia uz vazne nevedia do coho maju pitchovat... vsak, ked nechcem aby moje dieta hralo taketo brutalne hry, tak mu to preddsa nedovolim... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 00:31 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
No hlavně mu je nekoupím!!! A to ti rodiče dělají, protože v US to je myslím celkem hlídaný a většině lidí odsud by to neprodali stejně jako to je u nás třeba s alkoholem.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 01:18 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 čer 2005 19:20
Příspěvky: 405
Bydliště: Králíky
tak tohle je i na ameriku moc :lol: :lol: ale maj přece pravdu!!vždyť i my deně zabíjíme ve škole spoustu spolužáků a učitelů......BLBOST!!!!

dneska byla na návštěvě moje babička a já zrovna hrál GTA:SA a zrovna sem letěl letadlem a ona říkala to je krásná hra, sem vyskočil padákem nadšení bylo ještě lepší a pak říkala.....aspoň se ve všech hrách nezabíjí a nevraždí neviný lidi!!já myslel že se smíchem po***u :lol: :lol: :lol:
ale proč ji kazit dojem o hře že?? :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 02:56 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 23:20
Příspěvky: 590
Bydliště: 21st eagle wing airbase, California
FramkieKILLER píše:
tak tohle je i na ameriku moc :lol: :lol: ale maj přece pravdu!!vždyť i my deně zabíjíme ve škole spoustu spolužáků a učitelů......BLBOST!!!!

dneska byla na návštěvě moje babička a já zrovna hrál GTA:SA a zrovna sem letěl letadlem a ona říkala to je krásná hra, sem vyskočil padákem nadšení bylo ještě lepší a pak říkala.....aspoň se ve všech hrách nezabíjí a nevraždí neviný lidi!!já myslel že se smíchem po***u :lol: :lol: :lol:
ale proč ji kazit dojem o hře že?? :lol: :lol:



:shock: :shock: :D :D , ja mam taky dojem ,ze vsetky babky nejako zahadne laka GTA , aj mojej babke som dal zajazdit si na vytunenom lowrideri , potom skusala hydrauliku , no proste uzas :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 11:34 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 čer 2005 19:20
Příspěvky: 405
Bydliště: Králíky
Castonsky píše:
FramkieKILLER píše:
tak tohle je i na ameriku moc :lol: :lol: ale maj přece pravdu!!vždyť i my deně zabíjíme ve škole spoustu spolužáků a učitelů......BLBOST!!!!

dneska byla na návštěvě moje babička a já zrovna hrál GTA:SA a zrovna sem letěl letadlem a ona říkala to je krásná hra, sem vyskočil padákem nadšení bylo ještě lepší a pak říkala.....aspoň se ve všech hrách nezabíjí a nevraždí neviný lidi!!já myslel že se smíchem po***u :lol: :lol: :lol:
ale proč ji kazit dojem o hře že?? :lol: :lol:



:shock: :shock: :D :D , ja mam taky dojem ,ze vsetky babky nejako zahadne laka GTA , aj mojej babke som dal zajazdit si na vytunenom lowrideri , potom skusala hydrauliku , no proste uzas :lol:


no já sem ji radši k počítači nepustil aby náhodou nezmáčkla LMB nebo CTRL :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 12:22 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 14:28
Příspěvky: 437
Bydliště: Doma - Sadská
Moje babička když mě vdí u kompu tak má kecy ale já u toho sedim dál. Je ale zajímavý že když u toho je bratr tak mu nic neříká. například včera sem jí volal že měla svátek a ona "Zase u počítače vid?" tak já jí nehezy odpověděl že u toho je bratr a pak zmkla. Hned vijíždí na mě. Abych řek pravdu ona nemá ráda a já nemám rád ji


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2005 13:51 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2005 16:37
Příspěvky: 236
Bydliště: Vatikán
U nas nastesti neni nikdo doma takze u toho sedim dokud nekdo nepride z prace


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2005 15:07 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Hehe. Tak já spíš sedím u PC od tý doby, co přijdu z práce! :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz