Právě je 23 kvě 2024 17:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:30 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2005 14:44
Příspěvky: 1199
Bydliště: hospoda naproti baráku
Hate píše:
V žádný jiný hudbě nemužeš tolik říct jako v rapu :wink: Mě by třeba zajímalo co v takový tý death metalový hudbě, kde jim není rozumět vlastně řikaj :D :mrgreen:


tam ale vůbec nejde o slova ale o tu hudbu o tu melodii...kytary, bubny, hlas zpěváka atd.
a když máš nějakej anglickej, francouzskej nebo ruskej rap tak tomu rozumíš?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:33 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 črc 2006 17:56
Příspěvky: 428
Xardas píše:
Hate píše:
V žádný jiný hudbě nemužeš tolik říct jako v rapu :wink: Mě by třeba zajímalo co v takový tý death metalový hudbě, kde jim není rozumět vlastně řikaj :D :mrgreen:


tam ale vůbec nejde o slova ale o tu hudbu o tu melodii...kytary, bubny, hlas zpěváka atd.
a když máš nějakej anglickej, francouzskej nebo ruskej rap tak tomu rozumíš?

Snažim se o překlad... :D Ale když tam nejde o text tak ok


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:37 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Já nemám rád lidi, kteří se snažej bejt drsný. Tj. skejťáci, rapeři, teď jsem zjistil že i metalisti... Holt je to tak... :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:39 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2005 14:44
Příspěvky: 1199
Bydliště: hospoda naproti baráku
tmx píše:
Já nemám rád lidi, kteří se snažej bejt drsný. Tj. skejťáci, rapeři, teď jsem zjistil že i metalisti... Holt je to tak... :D


omfg tady nejde o to bejt co nejdrsnější....prostě se mi ta hudba líbí a posloucham ji a nesnažim se bejt nějakej drsnej :roll: :roll:
když tomu nerozumíš tak to radši nekomentuj


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:42 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
tmx tomu mozna nerozumi, ale vyjadril svuj nazor, tak ho prosim Vas slovne nenapadejte


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:43 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Sorry, ale proč si pak ty "lidi" malujou ksichty jak... To se ani nedá popsat... Chtěj bejt drsný, ne? A já říkám, že lidi, co se snažej bejt drsný opravdu nesnáším!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:50 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2005 14:44
Příspěvky: 1199
Bydliště: hospoda naproti baráku
tmx píše:
Sorry, ale proč si pak ty "lidi" malujou ksichty jak... To se ani nedá popsat... Chtěj bejt drsný, ne? A já říkám, že lidi, co se snažej bejt drsný opravdu nesnáším!!


ty ksichty si malujou jen lidi co hrajou black metal...tj. satanistickej metal sou to satanisti takže sou jiný víry a to podle nich k tomu patří....
btw já ho nenapadal jen sem ho chtěl vyvíst z omylu :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:54 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Aha! To možná celkem zásadně mění situaci! :) Ale takoví Rammstein (nic jinýho neznám), to snad satanisti nejsou a stejně vypadají tak... zvláštně... Ne?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:55 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
heh, zase to tu skončí Lockem, jako tehdy při tom tématu hip hop.. tyhle hádky jsou prakticky to stejný jako kdyby se někdo hádal jestli je lepší LEVEL nebo SCORE.. :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 13:56 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2005 14:44
Příspěvky: 1199
Bydliště: hospoda naproti baráku
tmx píše:
Aha! To možná celkem zásadně mění situaci! :) Ale takoví Rammstein (nic jinýho neznám), to snad satanisti nejsou a stejně vypadají tak... zvláštně... Ne?


Rammsteini myslim ani nehrajou metal ale nějakej hard rock....ale jistej si tim nejsem...ne to opravdu satanisti nejsou ale nepřipadá mi že by vypadali divně
i když viděl sem video z jednoho koncertu a tam se oblíkali trochu divně ale tak jako ty blackmetalisti určitě ne

btw Cole my se nehádáme...a nezamykej to pls to je snad jediný téma kam se ted píše :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 14:04 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Xardas píše:
tmx píše:
Aha! To možná celkem zásadně mění situaci! :) Ale takoví Rammstein (nic jinýho neznám), to snad satanisti nejsou a stejně vypadají tak... zvláštně... Ne?


Rammsteini myslim ani nehrajou metal ale nějakej hard rock....ale jistej si tim nejsem...ne to opravdu satanisti nejsou ale nepřipadá mi že by vypadali divně
i když viděl sem video z jednoho koncertu a tam se oblíkali trochu divně ale tak jako ty blackmetalisti určitě ne

btw Cole my se nehádáme...a nezamykej to pls to je snad jediný téma kam se ted píše :)


Zatím se nehádáte :) Já to zamykat nebudu.. pořád nemám jedinej důvod :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 14:16 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Hmm... Nějak tomu přestávám rozumnět...

Všichni jste divný, jenom já jsem letadlo!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 14:30 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
tak sem se zas na nějakou dobu vrátil k Linkin Park.. hhurá.. novej song :smt034 :smt035
You left behind! You dont know WHY

BTW: tmx :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobře se to hodí k tvýmu podpisu a avataru :mrgreen:


:smt067


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 14:32 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
lol já LP posloucham furt ale ten new song fakt boží , jinak samosebou hiphop
:smt071


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 17:07 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 12:56
Příspěvky: 95
tmx píše:
Sorry, ale proč si pak ty "lidi" malujou ksichty jak... To se ani nedá popsat... Chtěj bejt drsný, ne? A já říkám, že lidi, co se snažej bejt drsný opravdu nesnáším!!


Nevím proč jsi dal to lidi do uvozovek...
Je jasné, že když ti tady řeknu, že si drsně nepřipadáme, tak mi neuvěříš. Ale nevím proč bysme měli být drsní, kvůli tomu, že posloucháme hudbu kterou milujeme a máme k ní nějaký vztah a ne proto, že právě letí. A jak chodíme oblečeni? Ano v černém, trika oblíbených skupin, těžký boty, někdo třeba pyramidové náramky atd, ale ne každý (Třeba já nedám dopustit na svou béžovou mikinu od větnamců za dvě stovky, není značková, není in, nebudu s ní mít respekt před vrstevníky, ale je mi v ní dobře a mám jí rád a to je pro mne to nejdůležitější). Stejně jako hip hopeři nosí kalhoty až ke kolenum, volný košile a strašne cool kšiltovky, diskanti růžový trička, tak metalisti nosí to co k metalu prostě patří, narozdíl od nich ale nemusíme mít ročně x nových značkových kusů oblečení, u nás se "móda" dalo by se říct vůbec nemění. Ono slovo móda je tak trochu zavádějící, my totiž nikdy nebudeme odsuzovat někoho za to, že nenosí něco co je ve výloze obchodu EXE.

Ještě se vrátím k tomu malování obličejů. Říká se tomu warpaint, obdoba toho co si dávní bojovníci malovali na obličej. Vyskytuje se u black metalových skupin. Jo a kreslí si to jenom na koncerty, takže si nemysli, že bys potkal někoho na ulici s warpaintem. Možná když by se vracel z kranevalu. (Z tvého příspěvku jsem usoudil, že si to tak představuješ).

Také ještě dodám, že existují různé druhy metalu, které se od sebe velmi liší. Řekl bys, že tohle je členka metalové kapely?

http://memoria-band.com/fotogalerie/fm/6.jpg

2. POST:
tmx píše:
Aha! To možná celkem zásadně mění situaci! :) Ale takoví Rammstein (nic jinýho neznám), to snad satanisti nejsou a stejně vypadají tak... zvláštně... Ne?


Rammsteini jsou debilní hovada. Ostuda tvrdé hudby. Znám mnohem lepší německé skupiny.

3. POST:
Hele metalisti, nepřesunem se k sobě do topicu? :lol:


.::Edit by Cole::.
EDITUJ PŘÍSPĚVKY PSANÝ KRÁTCE PO SOBĚ TLAČÍTKEM UPRAVIT (Obrázek) :!: :!: :!: Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz